Muzyczne chwile z klawiaturą

W dzień rozdania świadectw szkolnych, czyli 23 czerwca 2017r., w szkole Yamaha do wieczora grała muzyka. Działo się tak dzięki uczniom z programów JMC 3, FKK A, FK 1 prowadzonych przez Gabrielę Regułę oraz zespołowi rozrywkowemu przygotowanemu przez Kacpra Walczaka. Najmłodszymi wykonawcami byli: Liliana, Antoni i Malina. Na szkolnej scenie pokazali się także Jakub, Adam oraz siostry Emilia i Marysia. Maksym uraczył wszystkich piosenką Pije Kuba do Jakuba, natomiast Szymon zabrał słuchaczy na Most londyński. Jan zachwalał USA w utworze This land is your land, a Amelia tańczyła na klawiaturze na Ptasim weselu. Julia podskakiwała na murze razem z pluskwą, Wiktoria maszerowała ze świętymi, a Jakub wzdychał do ukochanej Susanny. W radosny nastrój wprowadził wszystkich zespół rozrywkowy w składzie: Nadia - śpiew, Magda – keyboard, Mikołaj – keyboard, Jędrzej – gitara elektryczna, Filip – zestaw perkusyjny. W podziękowaniu za występy dziaciaki otrzymały bony na lody.