Bal z Wróżką Zębuszką

Jak co roku pani Gabrysia zaprosiła młodszych uczniów szkoły na bal karnawałowy. 7 lutego 2020r. w stroju Wróżki Zębuszki witała wszystkich na sali Zespołu Szkół Prywatnych "OPTIMA" w Pabianicach. Przed przystąpieniem do zabawy sprawdzała stan uzębienia przebierańców, dzięki pomocy pani stomatolog Małgosi Raszewskiej, która użyczyła jej swoich narzędzi. Wróżce pomagali Pokojówka na Manhatanie i Książę. Zdjęcia wykonał doświadczony Duch Teatru. Dzielna Chinka pilowała porządku i dbała o potrzeby niemowlaków. Wśród uczestników balu zanotowano inwazję biedronek i superbohaterów. Dziękujemy za wspólne tańce i aktywny udział w konkusach. Imprezę zakończyły prezentacje choreograficzne: tatusiów w utworze Lost on you oraz mam w piosence Seniorita. Podziękowania składamy szkole "OPTIMA".