Wielkie BUM! - popis

W środę 19 czerwca 2013r. rodziny naszych młodych perkusistów zgromadziły się na koncercie o godz. 17.30 w auli szkoły.
Po krótkim powitaniu przez nauczyciela Pawła Drozda, Marcel Rutkowski zaprezentował utwór na zestaw perkusyjny z podkładem CD z podręcznika "Drums 1".
Zaraz po nim wystąpiła Aniela Nowak z innym utworem z tego podręcznika.
Zachęcony przez nauczyciela Pawła Drozda, nasz Marcel wykonał swoje fantazje dźwiękowe korzystając z barw w elektronicznym zestawie perkusyjnym - Car crash i Cosmic disco.
Rodzice perkusistów mieli okazje wysłuchać także utworu "I love rock & roll", który wykonali uczniowie z klasy gitary elektrycznej - Maksymilian Tomczyk i Beniamin Fronczek z towarzyszeniem p. Pawła Drozda w partii perkusji.
Po prezentacjach uczniowie i ich goście posmakowali świeżych truskawek, przygotowanych przez Szkołę.