Z gitarą przez świat - popis

4 czerwca 2013 roku o godz. 17.00, odbył się popis uczniów klasy gitary klasycznej prowadzonej przez Wojciecha Otomańskiego.
Szerokie grono publiczności wysłuchało utworów solowych i zespołowych. Szansę pokazania swoich umiejętności mieli gitarzyści uczący się zarówno pierwszy, jak i kolejny rok.
Koncert poprowadził, wzbogacając prezentacje o ciekawostki dotyczące wykonywanych utworów, sam pan Wojtek.
Zabrzmiały m.in. Imagine, Tom Dooley, Yesterday, Nothing else matters, As tears go by, Boom boom.
W podziękowaniu za grę uczniowie otrzymali soczki i artykuły piśmiennicze, ufundowane przez szkołę.
Wystąpili: Bartłomiej Oberle i Mateusz Morawiak, Zuzanna Wojna, Patryk Sujecki, Marcin Nowak, Kamil Zawichrowski, Nikodem Kirsz, Łukasz Hurt, Przemysław Mirowski, Marcel Król, Maksymilian Pomorski, Tatiana Tokarczyk, Oliwia Plewińska, Aleksandra Fijałkowska, Paulina Bednarczyk.