Muzyka z prądem

6 maja 2013 roku o godz.17.00 uczniowie programu PSM gitara elektryczna zaprosili swoich najbliższych na popis.
W sali naszej szkoły zaprezentowali się: Natalia Klepacz - Sunshine Of Your Love (Cream); Miłosz Kania - Smoke On The Water (Deep Purple), Johnny Be Good (Chuck Berry); Daniel Adamkiewicz - Going Down (Beck Bogart); Maksymilian Tomczyk - Goodbye Elenore (Toto), Blues; Beniamin Fronczek Black Night (Deep Purple), Z.Z. Top Boogie (Z.Z.Top).
Ponadto Maksymilian Tomczyk i Beniamin Fronczek wspólnie zagrali utwór Whole Lotta Love (Led Zeppelin).
Zgromadzona liczna publiczność dziękowała za grę młodocianych szarpidrutów gromkimi brawami.
Zaowocowało to spontanicznym wykonaniem utworu z pogranicza muzyki eksperymentalnej pod roboczym tytułem "Atak rekina" mocno inspirowanym filmem Szczęki.
Koncert przygotował i poprowadził nauczyciel gry na gitarze elektrycznej Kacper Walczak.