Nadia i Majka Jeżowska

Nadia Reguła (6 lat, JMC 4), reprezentująca pabianicką szkołę muzyczną YAMAHA, z powodzeniem zaśpiewała na VIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Majki Jeżowskiej "Rytm i melodia" w Radomiu.
Na czwartkowych eliminacjach (25.04.2013r) jej prezentację - "Kołysankę dla Michałka" - oceniało jury w składzie: Majka Jeżowska, Szymon Wydra (wokalista zespołu Carpe Diem) i Fryderyk Koziak (instruktor w MDK w Radomiu).
Po przesłuchaniu wszystkich uczestników z kategorii 5-7 lat, Nadia została zaproszona do udziału w koncercie laureatów (26.04.2013r) na scenie Radomskiego Ośrodka Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska".
Na prośbę Majki Jeżowskiej, pabianiczanka wystąpiła w duecie z również nagrodzoną (w innej kategorii wiekowej) i śpiewającą tę samą piosenkę dziewięcioletnią Ulą Zubek z Warszawy.
Na koniec koncertu ogłoszono oficjalne wyniki - Nadia Reguła zajęła II miejsce! Nagrodą były broszury o Radomiu i tablet.
Koncert laureatów miał tytuł "Marzenia się spełniają" i w przypadku Nadii okazał się spełnieniem marzeń.
Aranżację na gitarę akustyczną do podkładu opracował i wykonał Wojciech Otomański (nauczyciel w naszej szkole).