W krainie czarów - popis

"W krainie czarów" to tytuł koncertu w wykonaniu dzieci kończących naukę w programie Dźwiękoludki -JMC2 i JMC3.
Na swój popis, 13 marca 2013r. o godz. 17.15, zaprosili bliskich: Daria Dróżdż, Mateusz Wodziński, Zofia Grochowalska, Nadia Reguła.
Niestety z powodu choroby zabrakło kilku młodych wykonawców - Mikołaja, Julki i Stasia.
Zdrowi muzycy, Daria i Mateusz, zagrali utwory solo: "Pracowita pszczółka", "Krecia rodzina" i wspólnie: "Dlaczego jesteś smutny?", "Wesoły taniec".
Zosia i Nadia najpierw zaczarowały publiczność zabawą klawiszową "W krainie czarów", a następnie zaprezentowały: "Imieniny mamy" i "Na jarmark" oraz w grze zespołowej "Pozwólcie biegać".
Partie nieobecnych wykonawców zagrała Magdalena Reguła (FKK B).
Wszystkie dźwiękoludki przy akompaniamencie Gabrieli Reguły (organizatorki i prowadzącej koncert), wyśpiewały kilka "solfeżowych zaklęć", oczarowały słuchaczy rozpoznaniem wylosowanych dźwięków oraz rozbawiły ruchową interpretacją fantazji "Mysi taniec".
Po stepowaniu i remixach dj'ów dzieci otrzymały dyplomy i soczki.