Kolędy dla przedszkolaków

17 grudnia 2012 roku kilku uczniów naszej szkoły wystąpiło z koncertem kolęd w Przedszkolu Miejskim nr 12 w Pabianicach.
Na sali gimnastycznej młodych muzyków powitały przedszkolaki z wszystkich grup wraz z wychowawcami.
Rozbrzmiały kolędy grane na keyboardach, gitarze klasycznej i flecie poprzecznym.
Dzieci chętnie śpiewały z wykonawcami.
Niespodzianką dla słuchaczy było wspólne wykonanie piosenki "Pada śnieg" - każdy otrzymał instrument (klawesy, bębenki, tamburyna, dzwonki) i zagrał z muzykami.
Dla przedszkolaków wystąpili: Nadia Reguła i Zofia Grochowalska (JMC 3), Magdalena Reguła (FKK B), Alicja Grochowalska (FK 2) oraz Gabriela Reguła - prowadząca koncert i gościnnie Karolina Jarmakowska (flet poprzeczny) i Igor Reguła (gitara klasyczna).
Ciekawostką był fakt, że wszyscy wykonawcy są lub byli wychowankami właśnie tego przedszkola.