Aniołowo - warsztaty muzyczno-plastyczne

Sobotnie przedpołudnie 10 listopada 2012 roku, około 20 uczniów szkoły spędziło na warsztatach.
Tym razem z p. Gabrielą Regułą rozmawialiśmy o aniołach - ich wyglądzie, funkcjach, głosach.
W dalszej części spotkania p. Iwona Ramisz zaproponowała nam wykonanie własnych aniołów, przy pomocy różnych technik plastycznych.
Grupki dzieci wycinały i sklejały anioły z tektury i papierów w kolorach natury, malowały boskich posłańców na deskach oraz tworzyły anioły z bibuły, kolorowych papierów i kordonków.
Atrakcją dla wszystkich było lepienie aniołków z masy solnej, którą przygotował p. Adam. Dodatkowo ufarbowaliśmy część masy kurkumą (była żółta) oraz kakao (brązowa). Niektóre prace zostawiliśmy w szkole, a ulepione solne anioły pofrunęły z nami do domu.