Popis keyboardowy FKK A

W poniedziałkowy wieczór 29 października 2012 uczniowie kończący pracę z podręcznikiem FKK A zaprosili swoich bliskich na koncert.
Wśród gości znaleźli się rodzice, dziadkowie oraz ciocie i wujkowie.
Siódemka młodych "klawiszowców" zaprezentowała utwory w wersji keyboardowej i fortepianowej.
Każdy miał szansę zagrać utwór solo i w zespole.
Grupowo zabrzmiały piosenki: "Kukułka", "Kukułka i osiołek" oraz "Odchodzisz dziś", w której chłopcy grali akompaniament, a dziewczynki śpiewały słowa piosenki. Marysia Kasznicka przygotowała muzyczną niespodziankę - "Polkę" (na czarnych klawiszach), zaś Magdalena Reguła utwór fortepianowy "Jacek i Placek", wyćwiczony pod okiem p. Mai Małek.
W nagrodę za jesienne granie dzieci otrzymały od swojej nauczycielki, Gabrieli Reguły, soczyste jabłuszka.
Wystąpili: Joanna Daszuta, Maria Kasznicka, Zuzanna Małek, Magdalena Reguła, Nikodem Górny, Maksymilian Szymczak, Maciej Meller.