Kocham Pabianice!

W niedzielę 16 września 2012 roku mali uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się na wielkiej scenie podczas imprezy zorganizowanej przez gazetę "Moje Miasto Pabianice" - KOCHAM PABIANICE !
Tuż po rozpoczęciu koncertu, dzieci z grupy "Szkraby i muzyka" wraz z rodzicami zatańczyły układ do piosenki "W cyrku". Zaraz po tańcach, grupa sześciu Dźwiękoludków wykonała utwór "Przeciąganie lino-trąby" grając na keyboardach. Nasi uczniowie byli najmłodszymi wykonawcami tego koncertu.
Po występach, dzieci korzystały z atrakcji przygotowanych przez organizatorów m.in. malowania twarzy, przejażdżek na kucykach.
Warto wspomnieć, że na tej samej scenie wieczorem zagrał zespół "Bracia". Kto wie, może za kilka lat któryś z maluchów będzie właśnie gwiazdą wieczoru na podobnym koncercie? Szczerze im tego życzymy!
Na scenie wystąpił także Kacper Walczak - nauczyciel gry na gitarze elektrycznej w naszej szkole. Kacper zagrał ze swoim bluesowym zespołem Tipsy Drivers.
Tańczyli: Amelia z mamą Patrycją, Nadia z mamą Gabrielą, Emil z mamą Marleną, Wiktoria z mamą Beatą, Lena z mamą Magdaleną.
Grały: Karolina, Alicja, Julia, Zosia, Nadia, Magdalena.