Koncert "Trzynastego..."

Piosenką z repertuaru Kasi Sobczyk pt. "Trzynastego..." rozpoczął się tegoroczny koncert szkolny.
Wystąpili w nim uczniowie, rodzice i nauczyciele naszej szkoły.
Miłośnicy muzyki zaprezentowali się na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Pabianicach, o godz. 18.00.
Rozpoczęły dzieci z grupy Niemowlaki w krainie dźwięków, a po nich maluchy z grupy Szkraby i Muzyka.
W dalszej części usłyszeliśmy utwory w wykonaniu keyboardzistów i gitarzystów (klasycznych i elektrycznych).
Utwór "Samba lele" w wersji hiszpańskiej i polskiej zaśpiewała Michalina Ulas.
Młodzi muzycy wykazali się poczuciem humoru - kołysankę "Fais dodo" zagrali w piżamach, a piosenkę "Yellow submarine" w czepkach i okularach do pływania.
Muzyka przeplatała się z opowieściami o przesądach, które prezentowała Gabriela Reguła.
Mimo pękniętego lustra i rozłożonej drabiny (w ramach scenografii), koncert zakończył się szczęśliwie.
Dziękujemy wykonawcom i zapraszamy na kolejne występy!
O koncercie, z pełną listą wykonawców, możecie przeczytać w gazecie "Życie Pabianic" z dnia 26.06.2012r.