"Przygody na klawiaturze" czyli popis Dźwiękoludków (JMC 1, 2, 3).

23 maja 2012r. o godz. 17.15 odbył się popis dzieci uczęszczających na zajęcia "Dźwiękoludki".
Uczniowie zaprezentowali utwory z podręcznika JMC 1 i JMC 2 oraz "Lokomotywę" z JMC 3.
Oprócz gry na keyboardzie popisali się swoimi głosami śpiewając 4 solfeże (wylosowane) i spot w C-dur (3 beat).
Najstarsze Dźwiękoludki przedstawiły ruchem i gestami fantazję o "Koncercie na zamku".
W przygotowaniach do występu dzieciom pomagali rodzice, dziadkowie oraz nauczyciele.
Wystąpili: Zofia Koźmińska, Mateusz Wodziński, Daria Dróżdż, Mikołaj Kasznicki, Paweł Woszczak (JMC 1); Alicja Krala, Karolina Krala, Julia Radzińska (JMC 2); Zofia Grochowalska, Stanisław Jędraszek, Nadia Reguła (JMC 2/3); Oliwia Osiecka.
Koncert prowadziła Gabriela Reguła.
Gratulujemy udanego występu!